opc_loader
BlitZz graveerwerk betaalmethodes

Foto kristal

Zippo Elefant Tri-Colour

Let op! U kunt dit artikel laten graveren met een tekst. De tekst voegt u eenvoudig toe in de vervolgstappen van het bestelproces.
74,90

Graveren

Zippo Benzine mee bestellen

Zippo vuursteentjes meebestellen

Cadeaupapier toevoegen

Beschrijving

Zippo Elefant Tri-Colour. Deze Zippo aansteker heeft een mat grijze afwerking met aan de voorzijde een opdruk van een goude olifant. Een Zippo aansteker is een zeer kwalitatieve aanstekers met de welbekende levenslange garantie, dit betekent dat de Zippo aansteker bij een defect gratis wordt gerepareerd.

Laat deze mat zwarte Zippo aansteker graveren aan de achterzijde met maximaal 3 regels tekst op het klepje en 5 regels tekst op de body. Per regel kunnen er 20 tekens gegraveerd worden. De tekst voegt u eenvoudig toe in de vervolgstappen. U heeft de keuze uit de volgende lettertypes:

Aansteker graveren lettertypes

Aanbevolen artikelen:

Alternatieve artikelen:

Winkelwagen
Gastenboek
Bjorn 
Vandaag het houten naambord ontvangen. Heel...
Noella 
Dankjewel voor de mooi gegraveerde aansteker...
Francis 
Ik heb de pakjes binnen ze zijn prachtig en...
Laatst bekeken items